LOGITECH G502 X PLUS – WHITE/PREMIUM – 2.4GHZ – E- 910-006171
761,72 lei
LOGITECH G502 X PLUS – WHITE/PREMIUM – 2.4GHZ – EER2 – #933 -910-006171
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
910-006171
Categorie: Mouse
Descriere
LOGITECH G502 X PLUS – WHITE/PREMIUM – 2.4GHZ – E- 910-006171
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 20000 – 40000 dpi |
| Butoane/rotite | 13/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 25600 dpi |
| Dimensiuni | 131.4 x 79.2 x 41.1 mm |
| Greutate | 106 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logitech |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-080
SKU:
SPMO-080
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi – SPMO-M20
SKU:
SPMO-M20
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-560NU-1
SKU:
OP-560NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-720-B-UP
SKU:
OP-720-B-UP
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-NOVA
SKU:
SPGM-ALIEN-NOVA
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 6.40- SPGM-ALIEN-LIGHT
SKU:
SPGM-ALIEN-LIGHT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS03-BT
SKU:
SPMO-WS03-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet