MEMORIE SD CARD VERBATIM 128GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47044
128,46 lei
MEMORIE SD CARD VERBATIM 128GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47044
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
47044
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MEMORIE SD CARD VERBATIM 128GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47044
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 90 MB/s |
| Viteza scriere | 45 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | da |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
90 MB/s |
| Viteza scriere |
45 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 256 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX256GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX256GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX512GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX512GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX512GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD SD ADATA 32 GB SDHC clasa 10 standard UHS-I U-ASDH32GUICL10-R
SKU:
ASDH32GUICL10-R
Evaluat la 0 din 5
MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUI3V30SHA2–AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet