MEMORIE SD CARD VERBATIM 16GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 44082
44,48 lei
MEMORIE SD CARD VERBATIM 16GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 44082
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
44082
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MEMORIE SD CARD VERBATIM 16GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 44082
| Tip memorie | MicroSDHC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 80 MB/s |
| Viteza scriere | 10 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Tip memorie |
MicroSDHC |
| Capacitate (GB) |
16 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
80 MB/s |
| Viteza scriere |
10 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX64GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX128GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 256 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX256GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX256GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA PremierPro 64 GB MicroSDHC clas-AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 256GB AUSDX256GUI3V30SA2-RA1-AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 256GB AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 AUSDX256GU-AUSDX256GUI3V30SHA
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet