MEMORIE SD CARD VERBATIM 64GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47042
55,54 lei
MEMORIE SD CARD VERBATIM 64GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47042
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
47042
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MEMORIE SD CARD VERBATIM 64GB CLASA 10 ADAPTOR INCLUS 47042
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 90 MB/s |
| Viteza scriere | 45 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | da |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
90 MB/s |
| Viteza scriere |
45 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX64GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD Adata SDXC High Endurance 128GB adapt-AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Evaluat la 0 din 5
MICRO SD MICROSDHC 64GB CL10 EMTEC ECMSDM64GXC10CG-ECMSDM64GXC10CG
SKU:
ECMSDM64GXC10CG
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 256GB AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 AUSDX256GU-AUSDX256GUI3V30SHA
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 64GB AUSDX64GUICL10A1-RA1 AUSDX64GUICL10-AUSDX64GUICL10A1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet