MEMORIE USB 3.2 KINGSTON 64 GB clasica carcasa met- DTKN/64GB
79,75 lei
MEMORIE USB 3.2 KINGSTON 64 GB clasica carcasa metalic argintiu -DTKN/64GB
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DTKN/64GB
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORIE USB 3.2 KINGSTON 64 GB clasica carcasa met- DTKN/64GB
| Capacitate (GB) | 64 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | clasica |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | gri |
| Material | metalic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 200 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 60 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Tip memorie |
clasica |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa metali- AUV250-32G-RBK
SKU:
AUV250-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa metali- AUV250-64G-RBK
SKU:
AUV250-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AC906-64G-RBK
SKU:
AC906-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AUV240-64G-RBK
SKU:
AUV240-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RWHGY
SKU:
AUV220-64G-RWHGY
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 3.2 ADATA 128 GB carcasa metalica gri – UR350-128G-RSR/BK
SKU:
UR350-128G-RSR/BK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 3.2 ADATA 128 GB cu capac carcasa plas- AUV150-128G-RBK
SKU:
AUV150-128G-RBK
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet