MEMORIE USB VERBATIM METAL EXECUTIVE 64GB USB 2.0- 98750
46,13 lei
MEMORIE USB VERBATIM METAL EXECUTIVE 64GB USB 2.0 ARGINTIU -98750
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
98750
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORIE USB VERBATIM METAL EXECUTIVE 64GB USB 2.0- 98750
| Capacitate (GB) | 64 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 2.0 |
| Tip memorie | clasica |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | argintiu |
| Material | metalic |
| Alte functii | rezistent la zgarieturi |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | specifica USB 2.0 |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | specifica USB 2.0 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Tip memorie |
clasica |
| Culoare |
argintiu |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB clasica carcasa alumin- AUV250-16G-RBK
SKU:
AUV250-16G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RWE
SKU:
AC008-16G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RBK
SKU:
AC906-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AUV240-32G-RWH
SKU:
AUV240-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-64G-RGD
SKU:
AUV210-64G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AUV240-64G-RBK
SKU:
AUV240-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet