MEMORIE USB VERBATIM MYMEDIA USB 2.0 32GB NEGRU – 69262
30,03 lei
MEMORIE USB VERBATIM MYMEDIA USB 2.0 32GB NEGRU -69262
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
69262
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORIE USB VERBATIM MYMEDIA USB 2.0 32GB NEGRU – 69262
| Capacitate (GB) | 32 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 2.0 |
| Tip memorie | cu capac |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 15 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 8 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Capacitate (GB) |
32 GB |
| Tip memorie |
cu capac |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-32G-RGD
SKU:
AUV210-32G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RKD
SKU:
AC008-64G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RWHGY
SKU:
AUV220-64G-RWHGY
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64GB carcasa plastic rosu – AUV240-64G-RRD
SKU:
AUV240-64G-RRD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 3.2 ADATA 128 GB carcasa metalica gri – UR350-128G-RSR/BK
SKU:
UR350-128G-RSR/BK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 3.2 ADATA 128 GB protectie slide later- UC310-128G-RWH
SKU:
UC310-128G-RWH
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet