MEMORIE USB VERBATIM StoreNClick 3X16GB USB 3.0 RO- 49306
158,26 lei
MEMORIE USB VERBATIM StoreNClick 3X16GB USB 3.0 ROSU/NEGRU/GALBEN -49306
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
49306
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORIE USB VERBATIM StoreNClick 3X16GB USB 3.0 RO- 49306
| Capacitate (GB) | 16 GB x 3 |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | retractabila |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | albastru | galben | rosu |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 80 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 25 MB/s |
| Alte | Pachet 3 bucati x 16 GB |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Capacitate (GB) |
16 GB x 3 |
| Tip memorie |
retractabila |
| Culoare |
albastru | galben | rosu |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RKD
SKU:
AC008-16G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RWE
SKU:
AC008-16G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RWE
SKU:
AC008-32G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AUV220-32G-RBKBL
SKU:
AUV220-32G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-64G-RGD
SKU:
AUV210-64G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AC906-64G-RBK
SKU:
AC906-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RWE
SKU:
AC008-64G-RWE
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet