MEMORIE USB VERBATIM StoreNGo 16GB V3 USB 3.0 – 49172
48,68 lei
MEMORIE USB VERBATIM StoreNGo 16GB V3 USB 3.0 -49172
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
49172
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORIE USB VERBATIM StoreNGo 16GB V3 USB 3.0 – 49172
| Capacitate (GB) | 16 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | retractabila |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 80 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 25 MB/s |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 20 x 58 x 11 |
| Greutate | 10g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Capacitate (GB) |
16 GB |
| Tip memorie |
retractabila |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RWE
SKU:
AC008-16G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-32G-RGD
SKU:
AUV210-32G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AUV220-32G-RBKBL
SKU:
AUV220-32G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-64G-RGD
SKU:
AUV210-64G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AC906-64G-RBK
SKU:
AC906-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AUV240-64G-RBK
SKU:
AUV240-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RBKBL
SKU:
AUV220-64G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet