MEMORII. SD CARD Sandisk MICROSDHC 64GB CL10 SDSQX-SDSQXCU-064G-GN6MA
68,84 lei
MEMORII. SD CARD Sandisk MICROSDHC 64GB CL10 SDSQXCU-064G-GN6MA SDSQXCU-064G-GN6MA
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDSQXCU-064G-GN6MA
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MEMORII. SD CARD Sandisk MICROSDHC 64GB CL10 SDSQX-SDSQXCU-064G-GN6MA
| Tip memorie | MicroSDHC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 200 MB/s |
| Viteza scriere | 90 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Sandisk |
| Tip memorie |
MicroSDHC |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
200 MB/s |
| Viteza scriere |
90 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Card memorie 512GB Premier Pro MICROSDXC R/W up to-AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
Card memorie Gold Elite 128 GB microSDHC Memory Ca-ECMSDM128GXC10GP
SKU:
ECMSDM128GXC10GP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD SD ADATA 32 GB SDHC clasa 10 standard UHS-I U-ASDH32GUICL10-R
SKU:
ASDH32GUICL10-R
Evaluat la 0 din 5
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE MICROSD ADATA Endurance 64 GB MicroSDHC cl-AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MICRO SD MICROSDHC 64GB CL10 EMTEC ECMSDM64GXC10CG-ECMSDM64GXC10CG
SKU:
ECMSDM64GXC10CG
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 256GB AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 AUSDX256GU-AUSDX256GUI3V30SHA
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet