MEMORII USB Sandisk 64GB- SDDDC4-064G-G46
122,17 lei
MEMORII USB Sandisk 64GB-SDDDC4-064G-G46
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDDDC4-064G-G46
Categorie: Memorii USB
Descriere
MEMORII USB Sandisk 64GB- SDDDC4-064G-G46
| Capacitate (GB) | 64 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 | USB 3.2 gen 1 Type-C |
| Tip memorie | clasica |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | argintiu |
| Material | metalic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 100 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Sandisk |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Tip memorie |
clasica |
| Culoare |
argintiu |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa metali- AUV250-32G-RBK
SKU:
AUV250-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AUV240-32G-RRD
SKU:
AUV240-32G-RRD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RKD
SKU:
AC008-64G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RWE
SKU:
AC008-64G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RBKBL
SKU:
AUV220-64G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RWHGY
SKU:
AUV220-64G-RWHGY
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet