MICROSD 64GB CL10 SDSQUNR-064G-GN6TA SDSQUNR-064G–SDSQUNR-064G-GN6TA
132,98 lei
MICROSD 64GB CL10 SDSQUNR-064G-GN6TA SDSQUNR-064G-GN6TA
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDSQUNR-064G-GN6TA
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MICROSD 64GB CL10 SDSQUNR-064G-GN6TA SDSQUNR-064G–SDSQUNR-064G-GN6TA
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 100 MB/s |
| Viteza scriere | nespecificat |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Sandisk |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
100 MB/s |
| Viteza scriere |
nespecificat |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
Card memorie Gold Elite 128 GB microSDHC Memory Ca-ECMSDM128GXC10GP
SKU:
ECMSDM128GXC10GP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 256 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX256GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX256GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 128GB AUSDX128GUI3V30SA2-RA1-AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUI3V30SHA2–AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet