MICROSDXC 32GB CL10 WD WDD032G1P0C WDD032G1P0C-WDD032G1P0C
53,57 lei
MICROSDXC 32GB CL10 WD WDD032G1P0C WDD032G1P0C
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
WDD032G1P0C
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
MICROSDXC 32GB CL10 WD WDD032G1P0C WDD032G1P0C-WDD032G1P0C
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 32 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | nu |
| Viteza citire | 100 MB/s |
| Viteza scriere | 10 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
WD |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
32 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
100 MB/s |
| Viteza scriere |
10 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 256 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX256GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX256GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 128GB AUSDX128GUI3V30SA2-RA1-AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 256GB AUSDX256GUI3V30SA2-RA1-AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 64GB AUSDX64GUICL10A1-RA1 AUSDX64GUICL10-AUSDX64GUICL10A1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet