MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
30,68 lei
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi butoane/scroll 4/1 buton selectare viteza alb / gri -FM10 White
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
FM10 White
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 1000 – 1499 dpi |
| Butoane/rotite | 4/1 |
| Culoare | alb | gri |
| Rezolutie (dpi) | 1200 dpi |
| Altele | buton selectare viteza |
| Dimensiuni | 108 x 64 x 35 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
A4Tech |
| Culoare |
alb | gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 720- SP-GM-01
SKU:
SP-GM-01
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-M11
SKU:
SPMO-M11
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600- SPMO-W02
SKU:
SPMO-W02
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-2
SKU:
N-350-2
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-550NU-1
SKU:
OP-550NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-720-B-UP
SKU:
OP-720-B-UP
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB







Recenzii
There are no reviews yet