Mouse Gaming Razer DeathAdder V3 Pro USB – RZ01-04630100-R3G1
679,88 lei
Mouse Gaming Razer DeathAdder V3 Pro USB -RZ01-04630100-R3G1
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
RZ01-04630100-R3G1
Categorie: Mouse
Descriere
Mouse Gaming Razer DeathAdder V3 Pro USB – RZ01-04630100-R3G1
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | cu fir | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 20000 – 40000 dpi |
| Butoane/rotite | 5/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 30000 dpi |
| Dimensiuni | 128 x 68 x 44 mm |
| Greutate | 63 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Razer |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-080
SKU:
SPMO-080
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-M11
SKU:
SPMO-M11
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600- SPMO-W02
SKU:
SPMO-W02
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-720-B-UP
SKU:
OP-720-B-UP
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-NOVA
SKU:
SPGM-ALIEN-NOVA
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 3.20- SPGM-PULSAR-LITE
SKU:
SPGM-PULSAR-LITE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKRD
SKU:
SPMO-WS01-BKRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet