MOUSE GEMBIRD gaming wireless USB optic 1600 dpi b- MUSG-RAGNAR-WRX500
59,40 lei
MOUSE GEMBIRD gaming wireless USB optic 1600 dpi butoane/scroll 6/1 iluminare acum. Li-ION 400mAh negru -MUSG-RAGNAR-WRX500
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
MUSG-RAGNAR-WRX500
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE GEMBIRD gaming wireless USB optic 1600 dpi b- MUSG-RAGNAR-WRX500
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 1500 – 1999 dpi |
| Butoane/rotite | 6/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 1600 dpi |
| Dimensiuni | 125 x 64 x 40 mm |
| Greutate | 87 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi – SPMO-F01
SKU:
SPMO-F01
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-550NU-1
SKU:
OP-550NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-PRO
SKU:
SPGM-ALIEN-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 8.00- SPGM-PULSAR-SPEED
SKU:
SPGM-PULSAR-SPEED
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKRD
SKU:
SPMO-WS01-BKRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet