MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-161
24,23 lei
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000 dpi butoane/scroll 3/1 negru -SPMO-161
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SPMO-161
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-161
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 1000 – 1499 dpi |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 1000 dpi |
| Altele | nicio functie speciala |
| Distanta operare | 10 m |
| Dimensiune | 102 x 56 x 33 mm |
| Greutate | 60 g |
| Continut ambalaj | Mouse optic | baterii AAA x 2 | receptor nano USB |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
SPACER |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 720- SP-GM-01
SKU:
SP-GM-01
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-1
SKU:
N-350-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-2
SKU:
N-350-2
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-RACE
SKU:
SPGM-ALIEN-RACE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 3.20- SPGM-PULSAR-LITE
SKU:
SPGM-PULSAR-LITE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 8.00- SPGM-PULSAR-SPEED
SKU:
SPGM-PULSAR-SPEED
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB








Recenzii
There are no reviews yet