Mouse Trust Fyda WS 2400 DPI negru – TR-24727
95,07 lei
Mouse Trust Fyda WS 2400 DPI negru -TR-24727
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
TR-24727
Categorie: Mouse
Descriere
Mouse Trust Fyda WS 2400 DPI negru – TR-24727
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 2000 – 2499 dpi |
| Butoane/rotite | 5/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 2400 dpi |
| Dimensiuni | 120 x 81 x 43 mm |
| Greutate | 108 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Trust |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech FM10 PC sau NB cu fir USB optic 1600 – FM10 Orange
SKU:
FM10 Orange
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-1
SKU:
N-350-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-2
SKU:
N-350-2
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-560NU-1
SKU:
OP-560NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 3.20- SPGM-PULSAR-LITE
SKU:
SPGM-PULSAR-LITE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet