MOUSE USB OPTICAL 320M- 9VA80AA
72,11 lei
MOUSE USB OPTICAL 320M-9VA80AA
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
9VA80AA
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE USB OPTICAL 320M- 9VA80AA
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 1000 – 1499 dpi |
| Butoane/rotite | 2/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 1200 dpi |
| Dimensiuni | 104 x 64 x 35 mm |
| Greutate | 76 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
HP |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 720- SP-GM-01
SKU:
SP-GM-01
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-M11
SKU:
SPMO-M11
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-161
SKU:
SPMO-161
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech FM10 PC sau NB cu fir USB optic 1600 – FM10 Orange
SKU:
FM10 Orange
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-560NU-1
SKU:
OP-560NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-NOVA
SKU:
SPGM-ALIEN-NOVA
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 3.20- SPGM-PULSAR-LITE
SKU:
SPGM-PULSAR-LITE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKRD
SKU:
SPMO-WS01-BKRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet