Toner Original Konica-Minolta Yellow TN227Y ACVH250
508,09 lei
Toner Original Konica-Minolta Yellow TN227Y pentru BizHub 257i 24K – ACVH250
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
ACVH250
Categorie: Tonere Originale
Descriere
Toner Original Konica-Minolta Yellow TN227Y ACVH250
| Brand compatibil | Konica-Minolta |
|---|---|
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Culoare | Yellow |
| Imprimanta compatibila | BizHub 257i |
| Numar pagini | 24K |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
KONICA-MINOLTA |
| Brand compatibil |
Konica-Minolta |
| Tip produs |
Toner |
| Culoare |
Yellow |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet