Toner Original Kyocera Cyan TK-5230C TK-5230C
638,90 lei
Toner Original Kyocera Cyan TK-5230C pentru ECOSYS M5521 2K – TK-5230C
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
TK-5230C
Categorie: Tonere Originale
Descriere
Toner Original Kyocera Cyan TK-5230C TK-5230C
| Brand compatibil | Kyocera |
|---|---|
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Culoare | Cyan |
| Imprimanta compatibila | ECOSYS M5521 |
| Numar pagini | 2K |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
KYOCERA |
| Brand compatibil |
Kyocera |
| Tip produs |
Toner |
| Culoare |
Cyan |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Dual-Pack Original Brother Black TN247BKTWIN TN247BKTWIN
SKU:
TN247BKTWIN
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet