Toner Original Lexmark Cyan 74C2HCE 74C2HCE
2.291,05 lei
Toner Original Lexmark Cyan 74C2HCE pentru CS725 12K – 74C2HCE
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
74C2HCE
Categorie: Tonere Originale
Descriere
Toner Original Lexmark Cyan 74C2HCE 74C2HCE
| Brand compatibil | Lexmark |
|---|---|
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Culoare | Cyan |
| Imprimanta compatibila | CS725 |
| Numar pagini | 12K |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Lexmark |
| Brand compatibil |
Lexmark |
| Tip produs |
Toner |
| Culoare |
Cyan |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Dual-Pack Original Brother Black TN247BKTWIN TN247BKTWIN
SKU:
TN247BKTWIN
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet