USB flash drive Samsung- MUF-64BE3/APC
115,61 lei
USB flash drive Samsung-MUF-64BE3/APC
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
MUF-64BE3/APC
Categorie: Memorii USB
Descriere
USB flash drive Samsung- MUF-64BE3/APC
| Capacitate (GB) | 64 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | clasica |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | gri |
| Material | metalic |
| Alte functii | shock-resistant | X-ray proof |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 300 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 30 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Samsung |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Tip memorie |
clasica |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RWE
SKU:
AC008-16G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-32G-RGD
SKU:
AUV210-32G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RBK
SKU:
AC906-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa metali- AUV250-64G-RBK
SKU:
AUV250-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AC906-64G-RBK
SKU:
AC906-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RWE
SKU:
AC008-64G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RBKBL
SKU:
AUV220-64G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5






HUB USB

Recenzii
There are no reviews yet