CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
168,41 lei
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C (T) la HDMI (M) 4K DCI (4096×2160) la 60Hz -UC3008A1-AT
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
UC3008A1-AT
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | USB Type-C (T) |
| Tip conector 2 | HDMI (M) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K DCI (4096 x 2160) la 60 Hz |
| Lungime (m) | nespecificat |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | gri |
| Lungime cablu | nespecificat |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Aten |
| Tip conector 1 |
USB Type-C (T) |
| Tip conector 2 |
HDMI (M) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
nespecificat |
| Culoare |
gri |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Adaptor video ATEN cablu or adaptor video SDI la H- VC486-AT-G
SKU:
VC486-AT-G
Evaluat la 0 din 5
Adaptor video Spacer DisplayPort (T) la VGA (M) 10- SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
SKU:
SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB Type-C (T) la DVI-I- SP-CM-DVIF-01
SKU:
SP-CM-DVIF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER DisplayPort (T) la DisplayPort – SPC-DP2-6
SKU:
SPC-DP2-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 10m conect- SPC-HDMI4-10m
SKU:
SPC-HDMI4-10m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 20m conect- SPC-HDMI4-20m
SKU:
SPC-HDMI4-20m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 3m rezolut- SPC-HDMI-10
SKU:
SPC-HDMI-10
Evaluat la 0 din 5






HUB USB







Recenzii
There are no reviews yet