CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
29,21 lei
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 standard UHS-I U1 AUSDH32GUICL10-RA1
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
| Tip memorie | MicroSDHC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 32 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 100 MB/s |
| Viteza scriere | 25 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Adata |
| Tip memorie |
MicroSDHC |
| Capacitate (GB) |
32 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
100 MB/s |
| Viteza scriere |
25 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
64GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V9-SDR2/64GB
SKU:
SDR2/64GB
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX512GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX512GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD SD ADATA 32 GB SDHC clasa 10 standard UHS-I U-ASDH32GUICL10-R
SKU:
ASDH32GUICL10-R
Evaluat la 0 din 5
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE MICROSD ADATA Endurance 64 GB MicroSDHC cl-AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUI3V30SHA2–AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet