DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
32,82 lei
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | nu |
| Viteza citire | 95 MB/s |
| Viteza scriere | 38 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
DAHUA |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
95 MB/s |
| Viteza scriere |
38 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX128GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX512GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD Adata SDXC High Endurance 128GB adapt-AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE MICROSD ADATA Endurance 64 GB MicroSDHC cl-AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet