CARD MicroSD KINGSTON 128 GB microSDXC clasa 10 st-SDCG3/128GB
122,39 lei
CARD MicroSD KINGSTON 128 GB microSDXC clasa 10 standard UHS-I U3 SDCG3/128GB
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDCG3/128GB
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
CARD MicroSD KINGSTON 128 GB microSDXC clasa 10 st-SDCG3/128GB
| Tip memorie | microSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 170 MB/s |
| Viteza scriere | 90 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | da |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
170 MB/s |
| Viteza scriere |
90 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
Card memorie 512GB Premier Pro MICROSDXC R/W up to-AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX64GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB microSDHC clasa 10 standa-AUSDX64GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX64GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD Adata SDXC High Endurance 128GB adapt-AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD SD ADATA 32 GB SDHC clasa 10 standard UHS-I U-ASDH32GUICL10-R
SKU:
ASDH32GUICL10-R
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet