CARD MicroSD SANDISK 32 GB MicroSD clasa 10 standa-SDSQUNR-032G-GN3MN
53,95 lei
CARD MicroSD SANDISK 32 GB MicroSD clasa 10 standard UHS-I U1 SDSQUNR-032G-GN3MN
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDSQUNR-032G-GN3MN
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
CARD MicroSD SANDISK 32 GB MicroSD clasa 10 standa-SDSQUNR-032G-GN3MN
| Tip memorie | microSDHC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 32 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | nu |
| Viteza citire | 100 MB/s |
| Viteza scriere | nespecificat |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Sandisk |
| Tip memorie |
MicroSDHC |
| Capacitate (GB) |
32 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
100 MB/s |
| Viteza scriere |
nespecificat |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA PremierPro 64 GB MicroSDHC clas-AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 256GB AUSDX256GUI3V30SA2-RA1-AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
DA MICROSD 64GB DHI-TF-C100/64GB DHI-TF-C100/64GB-DHI-TF-C100/64GB
SKU:
DHI-TF-C100/64GB
Evaluat la 0 din 5
MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUI3V30SHA2–AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 256GB AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 AUSDX256GU-AUSDX256GUI3V30SHA
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet