HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE HASTE 2 – 6N0A7AA
379,67 lei
HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE HASTE 2 -6N0A7AA
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
6N0A7AA
Categorie: Mouse
Descriere
HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE HASTE 2 – 6N0A7AA
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 20000 – 40000 dpi |
| Butoane/rotite | 6/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 26000 dpi |
| Dimensiuni | 124.3 x 66.8 x 124.3 mm |
| Greutate | 60 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
HP |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-W12
SKU:
SPMO-W12
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech FM10 PC sau NB cu fir USB optic 1600 – FM10 Orange
SKU:
FM10 Orange
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-NOVA
SKU:
SPGM-ALIEN-NOVA
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS03-BT
SKU:
SPMO-WS03-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKBL
SKU:
SPMO-WS01-BKBL
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKRD
SKU:
SPMO-WS01-BKRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet