HUB USB Vention porturi: 4 x USB 3.2 gen 1 micro U-CHLBF
55,72 lei
HUB USB Vention porturi: 4 x USB 3.2 gen 1 micro USB (M) conectare prin USB 3.2 gen 1 rata transfer 5 Gbps ABS cablu 1m negru CHLBF – 6922794746640
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CHLBF
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB USB Vention porturi: 4 x USB 3.2 gen 1 micro U-CHLBF
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 4 | micro USB (M) |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 1 – 1.9 m |
| Culoare | gri |
| Lungime cablu | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Vention |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 3.0 x 4 conec-HUB-30C-BK
SKU:
HUB-30C-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Airjoy USB 3.0 x 1 + USB 2.0 x -CAHUB-G01
SKU:
CAHUB-G01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030501
SKU:
WKQX030501
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Metal Gleam conectare PC USB Typ-WKWG070013
SKU:
WKWG070013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-4USB30-01
SKU:
SPH-4USB30-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet