INCARCATOR retea Anker 735 GaNPrime III 65W PD 3.0- A2668311
412,94 lei
INCARCATOR retea Anker 735 GaNPrime III 65W PD 3.0 QC 3.0 2 x USB Type-C 1 x USB negru -A2668311
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
A2668311
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR retea Anker 735 GaNPrime III 65W PD 3.0- A2668311
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 3 |
| Porturi iesire | USB Type-C X 2 | USB x 1 |
| Culoare | negru |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Anker |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER 33W total max 2 x USB (1 x- SP-QC-30
SKU:
SP-QC-30
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER QC si PD 38W total max USB- SPCC-DUOQ-04
SKU:
SPCC-DUOQ-04
Evaluat la 0 din 5
Alimentator retea Anker Prime 250W PowerIQ 4.0 4 x- A2345341
SKU:
A2345341
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER GaN 2 x USB Type-C PD (ma- SPAR-TRIOQ-04
SKU:
SPAR-TRIOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 3.0 18W 1 x – SPAR-USBQ-01
SKU:
SPAR-USBQ-01
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 25W PowerIQ 1 x USB Typ- A2642G11
SKU:
A2642G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 313 45W PowerIQ 1 x USB Typ- A2643G11
SKU:
A2643G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet