MOUSE DELL MS5120W PC sau NB wireless Bluetooth | – 570-ABHO
167,88 lei
MOUSE DELL MS5120W PC sau NB wireless Bluetooth | 2.4GHz optic 1600 dpi butoane/scroll 7/1 mod dual de conectare negru -570-ABHO
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
570-ABHO
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE DELL MS5120W PC sau NB wireless Bluetooth – 570-ABHO
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | Bluetooth | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 1500 – 1999 dpi |
| Butoane/rotite | 7/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 1600 dpi |
| Altele | mod dual de conectare |
| Dimensiuni | 104.5 x 61.5 x 38.3 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Dell |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-M11
SKU:
SPMO-M11
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-550NU-1
SKU:
OP-550NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 6.40- SPGM-ALIEN-LIGHT
SKU:
SPGM-ALIEN-LIGHT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic rezo- SPGM-PULSAR-PRO
SKU:
SPGM-PULSAR-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS03-BT
SKU:
SPMO-WS03-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKBL
SKU:
SPMO-WS01-BKBL
Evaluat la 0 din 5






HUB USB










Recenzii
There are no reviews yet