MOUSE Genius Micro Traveler 9000R PC sau NB wirele- 31030020401
47,12 lei
MOUSE Genius Micro Traveler 9000R PC sau NB wireless 2.4GHz infrarosu 1200 dpi butoane/scroll 3/1 albastru -31030020401
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
31030020401
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE Genius Micro Traveler 9000R PC sau NB wirele- 31030020401
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 1000 – 1499 dpi |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Culoare | albastru |
| Rezolutie (dpi) | 1200 dpi |
| Dimensiuni | 100 x 58 x 39 mm |
| Greutate | 56 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Genius |
| Culoare |
albastru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-161
SKU:
SPMO-161
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-W12
SKU:
SPMO-W12
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600- SPMO-W02
SKU:
SPMO-W02
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-PRO
SKU:
SPGM-ALIEN-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-RACE
SKU:
SPGM-ALIEN-RACE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 8.00- SPGM-PULSAR-SPEED
SKU:
SPGM-PULSAR-SPEED
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic rezo- SPGM-PULSAR-PRO
SKU:
SPGM-PULSAR-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKBL
SKU:
SPMO-WS01-BKBL
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet