MOUSE LOGITECH M185 PC sau NB wireless 2.4GHz opti- 910-002239
72,54 lei
MOUSE LOGITECH M185 PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000 dpi butoane/scroll 3/1 albastru 45507186 -910-002239
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
910-002239
Categorie: Mouse
Descriere
MOUSE LOGITECH M185 PC sau NB wireless 2.4GHz opti- 910-002239
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | 1000 – 1499 dpi |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Culoare | albastru |
| Rezolutie (dpi) | 1000 dpi |
| Altele | nicio functie speciala |
| Dimensiuni | 100 x 60 x 40 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logitech |
| Culoare |
albastru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-080
SKU:
SPMO-080
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-M11
SKU:
SPMO-M11
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi – SPMO-M20
SKU:
SPMO-M20
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech FM10 PC sau NB cu fir USB optic 1600 – FM10 Orange
SKU:
FM10 Orange
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-720-B-UP
SKU:
OP-720-B-UP
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-RACE
SKU:
SPGM-ALIEN-RACE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS02-BT
SKU:
SPMO-WS02-BT
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600 – SPMO-WS01-BKRD
SKU:
SPMO-WS01-BKRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB

Recenzii
There are no reviews yet