SD CARD KS 128GB CL10 UHS-I CANV PLUS SDR2/128G-SDR2/128GB
903,18 lei
SD CARD KS 128GB CL10 UHS-I CANV PLUS SDR2/128GB (timbru verde 0.03 lei)
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDR2/128GB
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
SD CARD KS 128GB CL10 UHS-I CANV PLUS SDR2/128G-SDR2/128GB
| Tip memorie | SDHC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 300 MB/s |
| Viteza scriere | 260 MB/s |
| Standard UHS | UHS-II U3 |
| Suporta rezolutie 4K | da |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Tip memorie |
SDHC |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
300 MB/s |
| Viteza scriere |
260 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
Card memorie Gold Elite 128 GB microSDHC Memory Ca-ECMSDM128GXC10GP
SKU:
ECMSDM128GXC10GP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX128GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB microSDHC clasa 10 stand-AUSDX512GUI3V30SA2
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX512GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX512GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB MicroSDXC clasa 10 standa-AUSDX64GUI3V30SHA2
SKU:
AUSDX64GUI3V30SHA2
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA PremierPro 64 GB MicroSDHC clas-AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUI3V30SHA2–AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet