CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 1m premiu- CC-HDMI4-1M
10,89 lei
CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 1m premium conectori auriti rezolutie maxima 4K (3840 x 2160) la 60 Hz negru -CC-HDMI4-1M
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CC-HDMI4-1M
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 1m premiu- CC-HDMI4-1M
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | HDMI (T) |
| Tip conector 2 | HDMI (T) |
| Conectori auriti | da |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K UHD (3840 x 2160) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 1 – 1.29 m |
| Calitate premium | da |
| Culoare | negru |
| Certificare | Premium Certified High Speed HDMI cable with Ethernet |
| Lungime cablu | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
HDMI (T) |
| Tip conector 2 |
HDMI (T) |
| Conectori auriti |
da |
| Lungime (m) |
1 – 1.29 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Adaptor video ATEN cablu or adaptor video SDI la H- VC486-AT-G
SKU:
VC486-AT-G
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (M) la DisplayP- A-HDMIF30-DPM-01
SKU:
A-HDMIF30-DPM-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Spacer adaptor DisplayPort (T) la VGA – SPVC-DPm-VGAm-FHD60-1.8
SKU:
SPVC-DPm-VGAm-FHD60-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor HDMI (T) la DVI-D SL (T- SPC-HDMI-DVI-6
SKU:
SPC-HDMI-DVI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB 3.1 Type-C (T) la D- SP-CM-DPF-01
SKU:
SP-CM-DPF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1.8m conec- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1m conecto- SPC-HDMI4L-1M
SKU:
SPC-HDMI4L-1M
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 20m conect- SPC-HDMI4-20m
SKU:
SPC-HDMI4-20m
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet