HP 150 Wireless Mouse – 2S9L1AA#ABB
82,91 lei
HP 150 Wireless Mouse -2S9L1AA#ABB
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
2S9L1AA#ABB
Categorie: Mouse
Descriere
HP 150 Wireless Mouse – 2S9L1AA#ABB
| Categorie | notebook si PC |
|---|---|
| Tip | wireless |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezolutie | nespecificat |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Culoare | gri |
| Rezolutie (dpi) | nespecificat |
| Dimensiuni | 103 x 61 x 34 mm |
| Greutate | 50 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
HP |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi – SPMO-M20
SKU:
SPMO-M20
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600- SPMO-W02
SKU:
SPMO-W02
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-550NU-1
SKU:
OP-550NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-720-B-UP
SKU:
OP-720-B-UP
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-PRO
SKU:
SPGM-ALIEN-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 12.0- SPGM-ALIEN-RACE
SKU:
SPGM-ALIEN-RACE
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic rezo- SPGM-PULSAR-PRO
SKU:
SPGM-PULSAR-PRO
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS03-BT
SKU:
SPMO-WS03-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet